KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609131
nr 1460 9131
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 38x45, yttermått inklusive ram: 50x57 cm
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:33:34
11/4 19:28:34
11/4 19:30:27
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg